Vampire Diaries RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maceraya Sen De Katıl!!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Aşkımın aşkına aşık olmuşum

4 posters
YazarMesaj
Faye A. Greener
Cadı
Cadı
Faye A. Greener

Kişi sayfası
Rol Gücü Rol Gücü:
Aşkımın aşkına aşık olmuşum Imgleft90/100Aşkımın aşkına aşık olmuşum Emptybarbleue  (90/100)

Aşkımın aşkına aşık olmuşum Empty
MesajKonu: Aşkımın aşkına aşık olmuşum   Aşkımın aşkına aşık olmuşum Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 2:28 pm

Aşk mı?... Hayır inanmıyordum daha düne kadar inanmıyordum ... Takii almora'nın sevdiği bizim evde kalmaya başlayana kadar.
-Almora bu adam,chris burda kalamaz !
-Faye! biliyosun durumları! ka-la-cak
-Evde bi erkekle yaşayamam
-Off faye lütfen denemekten bir şey olmaz
--------------------------------------------2 hafta sonra
zırrrr zıııırr
-Alo ?
-Faye,benim almora
-Almora ya nerdesin ? saat 12.00
-Ya ben bugün chilips'de kalıcam,ödev için...
-(sessizlik)
-Orda mısın ?
-Evet ama chrisle ben nolucaz?
-Nasıl ?
-Yanii, boşver keyfine bak.
-Ne keyf ( telefonu kapatırım )
Chris:Almora'mıydı ? nerdeymiş ?
-Gelmeyecekmiş...ben yatıyorum
-Gel filme bakalım yeni bir film cadıları konu almış bak...
-(ne olabilir ki en fazla 1, 1.30 saat)Tamam izleyelim bakalım
-Kolaları getireyim cips?
-Ben sadece cips yesem daha iyi
-İyi,Film başlıyor
(etraf karanlık,sadece o ve ben ... Olamaz bu adamın kokusu,sesi,içtenliği herşeyiyle beni kendine bağlamıştı.korkmasamda filmden korkmuş gibi hep ona sarılıyordum sadece sarılıyordum...)
-Korkuyor musun ? Birde caı olacak şuna bak hahahah (!)
-Ben daha cadı değilim ki(gülümsedim oda güldü)
git gide yakınlaşıyorduk hayır faye o arkadaşının aşkı,onlar sevgili!!! elini sırtıma attı.iyice yakındık ve ben isteklice ama isteksizce bir hareketl onu öptüm
Almora T. Star
Admin
Almora T. Star

Kişi sayfası
Rol Gücü Rol Gücü:
Aşkımın aşkına aşık olmuşum Imgleft100/100Aşkımın aşkına aşık olmuşum Emptybarbleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Aşkımın aşkına aşık olmuşum   Aşkımın aşkına aşık olmuşum Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 3:24 pm

İçimde bir şeyler vardı. Tuhaf bir his.. İçimden atamadığım bu hisle bizim eve doğru adeta gölgelere saklanarak ilerledim. Saat 12:30'du ve tam vampir saatiydi. Bu saatte özel yüzüğe sahip olmayan vampirler ortaya çıkarlardı. Tabii ben o özel yüzüğe sahip olduğum için gündüzleri de çıkabiliyordum. İç çekerek anahtarı kapıya geçirdim ve kapıyı açtım.
İçerden gelen sesleri bir an duyunca yerimde donakaldım. Süper vampir güçlerimden olsa gerek, şapur şupur sesleri duyabiliyordum.
Tanrım! Düşündüğüm şey olmuyordur umarım.
İçeriye sessizce girdiğim de resmen şok olmuştum. Benim biricik kardeşim ve.. Chris. Öpüşüyorlardı! Şok üstüne şok!
Gözlerimi ikisine de dikerken içimde ki kıskançlığa teslim olmaktan korkmaya başlamıştım. Hay aksi! Vampirlik güdülerimin beni ele geçirmesine izin vermemeliydim.
''Bakıyorum da çok iyi zaman geçiriyorsunuz(!)'' dedim sahte bir gülümsemeyle. Gözlerimde ki kıskançlık ve öfke adeta köpürüyor gibiydi.
Benim sesimi duydukları gibi bana döndüler. Bense o ikisine gözlerimi kısarak bakıyordum.
http://vampire-diaries.yetkinforum.com
Faye A. Greener
Cadı
Cadı
Faye A. Greener

Kişi sayfası
Rol Gücü Rol Gücü:
Aşkımın aşkına aşık olmuşum Imgleft90/100Aşkımın aşkına aşık olmuşum Emptybarbleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Aşkımın aşkına aşık olmuşum   Aşkımın aşkına aşık olmuşum Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 3:35 pm

-A al almora yanlış anlıyorsun biz aslında ya chris bişeler söyle !!
-Ne söyleyeyim asıl sen söyle üstüme atladığını
gözlerimden yaş akmaya başladı...
-Hayır almora,tamam unutalım lütfeen
-Ne unutması ya ne unutması bittiniz ikinizide benim için bittiniz
almoranın gözleri kıııpkırmızı olmuştu.Bu rengin anlamı bizim hayatta kalmamız bile mucize demekti ...
-Almora gitme,özür dilerim hepsi bi oyundu şartlanmıştık sanki almora lütfen gitme...
-Eğer almora bana dönmesin varya kızım almoradan önce seni ben öldürücem !
-Herşey benim suçum sanki...Senin suçun yok mu ?!
-Tabiiki hayır
-Defolun evimden ikinizde defolun nefret ediyorum sizden
chrisin gözlerine masumca aşkla baktım almoranın ahh canım kardeşim almoranın gözlerinee bakamadım bile evden çıktığımda bağrışmalar arttı...

En son Faye A. Greener tarafından Cuma Kas. 12, 2010 5:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Almora T. Star
Admin
Almora T. Star

Kişi sayfası
Rol Gücü Rol Gücü:
Aşkımın aşkına aşık olmuşum Imgleft100/100Aşkımın aşkına aşık olmuşum Emptybarbleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Aşkımın aşkına aşık olmuşum   Aşkımın aşkına aşık olmuşum Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 3:43 pm

Biraz sakinleşmek istercesine holde bir o yana, bir bu yane yürümeye başladım. Chris ise başımda bir şeyler söylüyordu. Ama umursamıyordum bile.
Bunu bana nasıl yapmışlardı? Ben onlara o kadar çok güvenirken bunu bana nasıl yapmışlardı? Üst katta ki odama çıkıp eşyalarımı toplamaya başladım.
İnsanlara güvenmek yaptığım en büyük hataydı. Çantamla aşağı kata indiğimde Chris anlamsız bakışlarıyla beni süzüyordu.
Bunun üzerine ona daha da kızgınca baktım. Şu an da o ikisini sevmeseydim kim bilir neler yapardım? Kesinlikle çin işkencesi..
Bunu düşündüğüme inanamıyordum bile.
Kapıdan çıktığımda arkamdan geliyordu. Ama ben hızlı hızlı yürüdüğüm için yetişemiyordu. O sırada karşı caddede yürüyen Faye'yi gördüm ve duraksadım.
Faye A. Greener
Cadı
Cadı
Faye A. Greener

Kişi sayfası
Rol Gücü Rol Gücü:

MesajKonu: Geri: Aşkımın aşkına aşık olmuşum   Aşkımın aşkına aşık olmuşum Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 8:30 pm

-Sen,hayatının en büyük hatasını yaptın.
-Evet ama hislerime karşı koyamadım oda karşılık verince aramızda birşey var sandım birden hayal dünyamda seni unuttum o anda ama sonra ... Birden perdeler kalktı ... ve sen
-Yeter daha fazla duymak istemiyorum.
-Almora biz çocuklık kardeşiyiz yapma bi adam bizim aramızı bozamaz
-Bi adam aramızı bozmadı!Bir öpücük bozdu aramızı ...
Chris Breown
İnsan
İnsan

Kişi sayfası
Rol Gücü Rol Gücü:

MesajKonu: Geri: Aşkımın aşkına aşık olmuşum   Aşkımın aşkına aşık olmuşum Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 9:15 pm

-

En son Chris Breown tarafından Çarş. Kas. 17, 2010 10:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.chrisbrownworld.com/
Faye A. Greener
Cadı
Cadı
Faye A. Greener

Kişi sayfası
Rol Gücü Rol Gücü:

MesajKonu: Geri: Aşkımın aşkına aşık olmuşum   Aşkımın aşkına aşık olmuşum Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 9:18 pm

Seviyordum,çok seviyordum kardeşlik,arkadaşlık,kankalıktan daha önemli geldi birden almora taksiye binip gittiği zaman elinden tuttum chrisin seni sviyorum diyip ıslak gözlerimle sarıldım bana sarılmıyordu ama itmiyorduda.bu bu ne demk ??
Almora T. Star
Admin
Almora T. Star

Kişi sayfası
Rol Gücü Rol Gücü:

MesajKonu: Geri: Aşkımın aşkına aşık olmuşum   Aşkımın aşkına aşık olmuşum Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 9:33 pm

Taksiye atlayıp gittiğim de arkama son bir bakış attım.
Faye, Chris'e sarılmıştı. Benim biricik aşkıma! Buna nasıl göz yumardım ben?! Neden böyle olmuştu ki sanki.
Şu an da o kadar çok üzgündüm ki.. İki sevdiğim insanın beni arkamdan vurması beni çok üzmüştü doğrusu.
Fakat her zaman ki gibi güçlü görünecek ve bunu belli etmeyecektim. Her zaman ki Almora Star tarzıyla..
Ah Faye.. Seni öyle yakın görüyordum ki kendime.. Fakat yanılmış olmalıydım. Ve Chris.. Vampirlik hayatım boyunca hiç kimseyi bu kadar çok sevmemiştim. Hiç kimseye bu kadar çok güvenmemiştim.
Ve şimdi sırtımdan vurulmuştum. Bu nasıl bir adaletti böyle?
''Nereye gidiyorsunuz hanfendi?'' diye sorduğun da taksicinin bunu bana ilk kez sormadığının farkına vardım.
Cidden ben nereye gidiyordum?
''Las Vegas'a sürebilir misiniz?'' dedim istifimi bozmadan. Adam aynadan bana baktığın da yüzünde ki şok ifadesini görmüş oldum.
Cüzdanımdan 2000 dolar çıkartıp adama uzattığım da başını salladı ve taksiyi sürmeye başladı. Ah Vegas.. Eskiden orda yaşıyordum ve.. Çok daha mutluydum.
Ve kimse arkamdan vurmamıştı beni..
Chris Breown
İnsan
İnsan

Kişi sayfası
Rol Gücü Rol Gücü:

MesajKonu: Geri: Aşkımın aşkına aşık olmuşum   Aşkımın aşkına aşık olmuşum Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 9:42 pm

-

En son Chris Breown tarafından Çarş. Kas. 17, 2010 10:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Almora T. Star
Admin
Almora T. Star

Kişi sayfası
Rol Gücü Rol Gücü:

MesajKonu: Geri: Aşkımın aşkına aşık olmuşum   Aşkımın aşkına aşık olmuşum Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 9:54 pm

Chris'e gözlerimi dikip baktığım da kısa bir an bunların olmadığı zamanlar gözümün önünden geçti. Onu gerçekten çok seviyordum.
Hiçbir şey'in bizi ayırmasına izin veremezdim. Fakat.. Öyle çabuk affedemezdim onu. Etrafımız da ki rüzgar sanki hayata isyan edermiş gibi eserken hiçbir insansı harekette bulunmadım. Zaten şu an da olmadığım bir şey gibi davranamıyordum.
Kıpırdayamıyordum. Vampirlik duyularım harekete geçtiğin de Faye'nin bizi izlediğini farkettim. Yutkunmaya çalıştım. Fakat boğazımda ki yumru peşimi bırakmıyordu. Chris'in gözlerine bakarken onun da şokta olduğunu algıladım.
Resmen duyguları bana akıyordu. Bu da vampirlik özelliklerinden sadece bir tanesiydi. Bunun dışında insanları etki altına alabiliyor, onlara istediğimizi yaptırtabiliyor ve hayvana dönüşebiliyorduk. Bunlar güzel yanlarıydı tabii..
Bir de kötü tarafları vardı. Hiçbir zaman varlığından kurtulamayacağım kan arzusu. Bu öyle böyle bir şey değildi.
''Galiba.. Bir şey diyecektin..?'' dedim soğuk bir ses tonuyla.
Bunun üzerine kaşlarımı çattım. Hayat çok ironikti. Daha dün birbirimize aşık ve bir o kadar da sevecen davranıyorduk. Ama şimdi.. Soğuk ve uzaktı.
Gözlerimi Chris'in gözlerinden ayırıp Faye'ye baktığım da içimde ki üzüntü bulutu artı, arttı ve arttı..
Faye A. Greener
Cadı
Cadı
Faye A. Greener

Kişi sayfası
Rol Gücü Rol Gücü:

MesajKonu: Geri: Aşkımın aşkına aşık olmuşum   Aşkımın aşkına aşık olmuşum Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 4:03 pm

Anı dondurmak için herşeyimi verebilirdim...
Ama almorama bitanecik hayatta ki tek kardeşime benimle ilgilenmeyen bi adam için vazgeçmek büyük çılgınlıktı.Giden geri dönmezdi fakat ben bi hata yapabilirdim.Zamanı geri almak mesela hemen kollarından suyrıldığımla büyücülük okuluma süpürgemle uçtum.Yasak bahçelerden kırmızı vampir odalarından kuru kafaların mezarların içinden geçerek büyülü geçite girdim ve zamanı geri almak için sadece benim ölü bedenim gerekti...Eğer kardeşim mutlu olacaksa hazırdım ki buna o sırada birinin sesini duyar gibi oldum ama ayağım kaymıştı yoldan çıkmış özüm dönmüştü bi kere tam kazana düşüp ölüyordum ki ellerimde bir sıcaklık kulaklarımda bi çığlığın yankıları ...
Becky Salvatore
Admin & Vampir
Admin & Vampir
Becky Salvatore

Kişi sayfası
Rol Gücü Rol Gücü:

MesajKonu: Geri: Aşkımın aşkına aşık olmuşum   Aşkımın aşkına aşık olmuşum Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 10:23 pm

Geri dönmüştüm.Okula dönmek harikaydı.Hemen Chris'in evine gittim.Yolda Chris Almora ve yeni bir kızı gördüm.Neler oluyordu acaba Chris ağlıyordu.Aman Tanrım !
Almora uzaktan beni gördü.Ağlıyor gibiydi.Yanına gittiğimde Chris beni gördüğüne çok sevinmişti.Neler oluyordu burada ? Kafam çok karışıktı.
"Neler oluyor burada?"dedim.
Almora konuşamadan bana sarılıp ağlamaya başladı.Chris ise çökmüş bir şekilde bana bakıyordu.
Almora T. Star
Admin
Almora T. Star

Kişi sayfası
Rol Gücü Rol Gücü:

MesajKonu: Geri: Aşkımın aşkına aşık olmuşum   Aşkımın aşkına aşık olmuşum Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 10:29 pm

''Be.. Be.. Beni aldattılar'' dedim ağlarken. Bec'in döndüğüne çok sevinmiştim. O olmadan buranın tadı tuzu çıkmıyordu.
Hem bunun için ağlıyordum hem de şu an da yaşadıklarım yüzünden.
Becky'nin şaşırdığını hissedebiliyordum. Bir vampirlik özelliği daha. Karşındakinin düşüncelerini sezebiliyorduk.
''Ne?! Nasıl?'' Bec'in sesi oldukça şaşkın çıkmıştı.
O da benim gibi bunları beklemiyormuş gibiydi. Tabii kim beklerdi ki?
Becky Salvatore
Admin & Vampir
Admin & Vampir
Becky Salvatore

Kişi sayfası
Rol Gücü Rol Gücü:

MesajKonu: Geri: Aşkımın aşkına aşık olmuşum   Aşkımın aşkına aşık olmuşum Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 10:33 pm

Şok olmuştum.Chris Almora'yı aldatmıştı.Asla beklemiyordum böyle bir şeyi.Almora'yı bir yere oturttum.Yanına oturdum.Chris'ten uzaklaşmıştık.Giderken Chris'e bakmamıştım.O ne haldeydi acaba ?
"Şimdi baştan anlat olanları bitanem neler oldu ? Nasıl olur ? Chris yapmaz böyle bir şeyi..."dedim.
Her şeyi anlattı.Şok olmuştum.Almora'yı da aldım ve benim eve götürdüm.Eşyaları yanındaydı.Bir süre bende kalsa iyi olurdu sanırım.
Almora T. Star
Admin
Almora T. Star

Kişi sayfası
Rol Gücü Rol Gücü:

MesajKonu: Geri: Aşkımın aşkına aşık olmuşum   Aşkımın aşkına aşık olmuşum Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 10:46 pm

Bec'in evine geldiğimizde şaşırmıştım doğrusu. Ne ara almıştı bu evi ve ne ara döşemişti? Etrafı incelemeye başladığım da biraz da olsa gülümseyivermiştim. Bütün eşyalar simsiyahtı. Sanki içimde ki üzüntü bulutunu yansıtıyor gibiydi. Koltuklar deriydi. Bir vampirin evi olduğunu düşünürsek deri olması normal diyebilirdik. Biz vampirler rahat yaratıklarızdır ve rahatımıza oldukça düşkünüzdür.
Deri koltuklardan birine otururken kafamdan türlü türlü düşünceler geçiyordu. Bir kere hala olanlara inanamıyordum. Sanki ben değilde bir başkası bu olayları yaşamış gibiydi ve ben o başkasına acıyan zavallının tekiydim.
Düşüncelerimi kafamdan atmak istercesine başımı hafifce iki yana salladım. O sıra da Bec'in beni endişeyle izlediğini ve bir eliylede her zaman ki gibi altın sarısı saçlarıyla oynadığını farkettim. Genelde düşünceli olduğu zaman hep böyle davranırdı.
Oda benim gibi bu olanlar karşısında şok olmuştu. Nasıl olunmasın ki? Hayat acımasızdı.. Arkamı döndüğüm anda beni bıçaklamıştı. Oysa ben hayata o kadar güveniyordum ki.. Artık gerçek vampirlik havama bürünmeliydim.
Duygularımı kırmızı butona basarak saklamalıydım. İnsanlardan uzak durmalıydım. Zaten onlara güvenmek aptallıktan başka bir şey değildi.
''Yine ne düşünüyorsun?'' diye Bec'in sesiyle kendime geldim. İlk önce ne sorduğunu anlayamamıştım. Herhalde beynim sulanmıştı.
Beynim bile bu olanlara isyan ediyordu. Ben ne yapacaktım?
''Hiçbir şey. Sadece.. İnsanlara güven olmaz'' dedim. Bunun üzerine bir an sanki düşüncelerimi okuyabiliyormuş gibi göründü. Fakat hiç kimse benim düşüncelerimi okuyamazdı. Kafamın içinden ne geçtiğini bile tahmin etmekte de zorlanırlardı.

Becky Salvatore
Admin & Vampir
Admin & Vampir
Becky Salvatore

Kişi sayfası
Rol Gücü Rol Gücü:

MesajKonu: Geri: Aşkımın aşkına aşık olmuşum   Aşkımın aşkına aşık olmuşum Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 10:57 pm

İnsanlara güven olmazdı biliyordum ama vampirlere hiç güven olmazdı.Bu iğrenç espiriyi dışarı vurmadım tabiki.Ortamı değildi.Gerçi herkes benim espirilerime alışıktı ama bu durum farklıydı.
"Haydi bir şeyler yemeye gidelim."dedim. Kafamızın dağılması lazımdı.
"Ya Bec aslında....Benim bir yere çıkasım yok gitmesek eve söylesek ?"dedi.
Aslında iyi fikirdi.
"Süper fikir hatta bende DVD var film izleriz kola,cips,mısır... Pijama partisi yaparız " dedim kahkaha atarak.
Almora da gülmeye başladı. Sevinmiştim.Kafasının dağılması iyi olabilirdi.Ben bunları düşünürken telefonum titredi.Almora'nın oturduğu masanın üstündeydi.Telefonu aldı ve suratı düştü.Anlaşılan arayan Chris'ti.
"Al arkadaşın arıyor."dedi soğuk bir şekilde.
Telefonu aldım.Açsam mı açmasam mı karar veremiyordum.Açsam iyi olacaktı.Birinin Chris'in aklını başına getirmesi gerekiyordu.
"İzninle..."dedim Almora'ya
Telefonu açtım.
"Bec,sen bari beni dinle lütfen..Bak..bak her şeyi açıklayabilirim.Sen benim en yakın arkadaşımsın lütfen dinle..."diye yalvarıyordu.
"O eskiden di Chris ,yani sen artık tek en yakın arkadaşım olan Almora'yı aldatmadan önceydi..."dedim ve yüzüne kapadım.
Her zamanki gibi kapatır kapatmaz pişman oldum söylediklerime.Almora tabiki bizi dinlemişti.Yanına gittiğimde gözleri dolmuştu.Bana sarıldı.
"Sen..sen benim kardeşimsin artık Bec her şeyimsin..."diye ağlıyordu.
Faye A. Greener
Cadı
Cadı
Faye A. Greener

Kişi sayfası
Rol Gücü Rol Gücü:

MesajKonu: Geri: Aşkımın aşkına aşık olmuşum   Aşkımın aşkına aşık olmuşum Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 1:18 pm

Sürekli çığlıklar vardı Bu çığlıklar yapma anlamına geliyorlardı, regina
-Faye hayatını sonlandırırsan,michelle hayatnn sonuna kadar o kara çukura hapsedilecek kardeşlik suni birşey değildir senin bir kardeşin var oda acı çekiyor herkesin yaşamaya ihtiyacı varken bu canı horkullanamazsın.
Regina haklıydı...Aşk ağırmı basmalı ?
-Tabii ki faye... Git ve aşkını kazan eğer 18 yaşını geçmeden bir çocuğun olursa kara çukurun kapanması 6 yıl daha uzayacak ama eğer 18 ini geçersen anında kapanacak ama aşk evliliği yapmalısın unutma...
-Hayır gitme reginaaaaaaa
Bir türlü anlam veremediğim cüce seslernn eşliğinde kanatlarımı bana hediye ettiler ve yukarı doğru uçtum tekrar yokoldu o arkamdaki şeyler ve kendimi chrisimin yanında buldum orda bir kız daha vardı ?
Almora T. Star
Admin
Almora T. Star

Kişi sayfası
Rol Gücü Rol Gücü:

MesajKonu: Geri: Aşkımın aşkına aşık olmuşum   Aşkımın aşkına aşık olmuşum Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 1:33 pm

Bec'i zorda olsa ikna ederek dışarıya attım kendimi. Yalnız kalmaya çok ihtiyacım vardı. Şu olanları düşünmemeye çalışıyordum. Fakat aklımdan çıkmıyordu.
Güvendiğim kişi beni sırtımdan vurmuştu! Kahretsin! Bunları daha önce de yaşamıştım. Daha dün gibi hatırlıyordum.
Rönesans dönemiydi yanlış hatırlamıyorsam.. Güneş pırıl pırıl parlıyordu ve etrafı kasıp kavuruyordu. Bir vampir için oldukça rahatsız ediciydi. Fakat benim gibi özel tılsımları olan vampirler için güneş artık sorun değildi.
İtalya'nın herhangi kasabasındaydım. O dönemler de insanlar vampirlerden korkuyorlardı ve onları avlamak istiyordu. Mine çiçeği de böyle ortaya çıkmıştı. İnsanların bulduğu bazı yeniliklerden biriydi. Ve ben o yenilikleri bulan kişilerden biri olan, Marcus Flamel'in oğluna aşıktım o dönemler.
Genç Flamel de bana karşılık vermişti. Ama sonuç olarak beni yetkili kişilere verip postalayacaktı nerdeyse.
Kafamı silkeledim ve şimdi ki zamana döndüm.. Kaldırımda ilerlerken bütün canlı varlıkların kokularını olıyordum. Mmm.. İnsan.. Hayvan.. İnsan.. Hayvan.. Vampir.. Vampir mi? Kasabaya yeni bir vampir gelmiş olmalıydı.
Bununla sonra ilgilenmek için aklıma not alırken Chris ve Faye'yi gördüm. Lanet olsun! Her yer de karşıma çıkıyorlar!
Chris Breown
İnsan
İnsan

Kişi sayfası
Rol Gücü Rol Gücü:

MesajKonu: Geri: Aşkımın aşkına aşık olmuşum   Aşkımın aşkına aşık olmuşum Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 1:34 pm

-

En son Chris Breown tarafından Çarş. Kas. 17, 2010 10:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Faye A. Greener
Cadı
Cadı
Faye A. Greener

Kişi sayfası
Rol Gücü Rol Gücü:

MesajKonu: Geri: Aşkımın aşkına aşık olmuşum   Aşkımın aşkına aşık olmuşum Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 3:02 pm

Chris ...
Ben seni çok seviyorum bizim evlenmemiz lazım nedenini söyleyemiyorum ama lütfen beni sevmeye çalış olur mu ?
-Hayır benim kalbim sadece almorada !
-Ama bende onun gibiyim zaten deneyebiliriz...
-Yapamamm
-Yapabiliriz.Dedim ve büyülü gözlerini gözlerime bakmasını sağlayarak ıslak dudaklarına tekrar bi öpücük kondurdum.çekilmeye çalıştı ama yüzünden tuttum beni incitmek istemiyor galiba ... ellerinden tutup belime koydum
-Yapamam diye geri çekildi
-seni çok seviyorum ama
elinden tutup yukarı çıkalım dedim yüzüne gülerek çevresine baktı ..
ve inanamıyorum geldi benimle geliyor ....
Almora T. Star
Admin
Almora T. Star

Kişi sayfası
Rol Gücü Rol Gücü:

MesajKonu: Geri: Aşkımın aşkına aşık olmuşum   Aşkımın aşkına aşık olmuşum Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 5:20 pm

Olanları izlediğim de gözlerim şaşkınlıkla açılmıştı! Yukarı çıkıyorlardı! Ah işte bu içim de ki bütün insansı düşünceleri ve duyguları silip atmıştı. Onları öldürmek istiyordum. Kavrula kavrula yakmak istiyordum!
Nefretim içimde patlarken dinginleşmeye çalıştım. Fakat olmadı. Zihnimin hiçbir köşesi bunu onaylamıyordu. Dinginleşmemi istemiyordu. Saldırmak istiyordu.
Saldır! İçirt ve iç! Ve ödür! Plan zihnimde şeklillenirken gözlerimin kıpkırmızı olduğuna emindim. ''Bu son güneş görüşünüz oldu. Yarın sabah güneş sizin için acı verici olacak!'' diye iç geçirdim.
Bunun üzerine vampir hızıyla yukarı kata ulaştım. Ben sıradan bir vampir değildim. Orjinal vampirlerdendim. Ve bunu şu an'a kadar kimseyle paylaşmamıştım. Şu parmağım da bulunan güneş tılsımlı yüzük bile sadece bir oyuncaktı. Başkalarına sıradan bir vampirmişim gibi yaklaşıyordum ki, düşmanlarımı daha kolay alt edeyim.
Odaya girdiğim de ikisi de öpüşüyorlardı. Beni farketmemişlerdi. Ah.. Bu çok güzeldi. Beni asla farkedemeyeceklerdi bile. Vampir hızımla arkalarında belirdim ve birini bir kolundan, diğerini bir kolundan tutup duvara fırlattım. Bu onların bayılmasına neden olmuştu.
Güzel..
İlk Faye'nin başına gittim. Kolumu kestim ve onun ağzına doğru tuttum. Elbette ki baygın olduğu için içmek zorundaydı. Tam içtiğinden emin olduğumda kafasını iki yana sertce döndürerek kırdım. Bu ölmesi için yeterliydi. Chris'in başına gittim ve aynı şeyi ona da yaptım.
Sonra odanın perdesini tam olarak kapatmaya yeltendim. Fakat sonra onların güneş ışığı mevzusunu çakmaları için küçük bir bölümünü açık bıraktım. Güneşe elveda diyin çocuklar!
Becky Salvatore
Admin & Vampir
Admin & Vampir
Becky Salvatore

Kişi sayfası
Rol Gücü Rol Gücü:

MesajKonu: Geri: Aşkımın aşkına aşık olmuşum   Aşkımın aşkına aşık olmuşum Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 6:38 pm

Almora'yı gördüğümde dışarıda ağlıyordu.Neler olmuştu acaba ben yokken?Yanına gittim.
"Neler olu..."demeye kalmadan Almora hızla birinin evine girdi.Bende peşinden gittim.Evin içinde iki kişi yatıyordu.Daha da yaklaştığımda bunun Chris ve yanındaki kız olduğunu anladım.
"Sen...sen ne yaptın Almora ?"dedim.ŞAşırmıştım.Chris ölmüş müydü yani ?Bunu söylemek bile çok acı vericiydi.Bana ve Almora'ya ne kadar kazık atmış olsada ve KALBİMİ kırmış olsa da o benim en yakın arkadaşımdı.Ağlamaya başladım.Almora yanıma geldi ve bana sarıldı.
"Merak etme Bec onları öldürmedim.Sadece.."gülüyordu.Anlamaya başlamıştım.Olamaz !
"Sen onları vampir yaptın ?"dedim.Off bu her şeyi berbat etmişti...
Biraz sonra Chris gözlerini açtı.Etrafına bakındı.Ve acı içinde bağırmaya başladı.Nedenini anlamam uzun sürmedi.Hemen koşarak perdeyi kapattım.
"Bana neler oluyor? Neden acı çekiyorum ? Susadım..."diye bağırıyordu.
Almora ise onun halina kahkahalarla gülüyordu.Ben ise yere yığılmış şimdi ne olacak onu düşünüyordum...
Almora T. Star
Admin
Almora T. Star

Kişi sayfası
Rol Gücü Rol Gücü:

MesajKonu: Geri: Aşkımın aşkına aşık olmuşum   Aşkımın aşkına aşık olmuşum Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 6:47 pm

Kesinlikle sonunda delirmiştim. Nedense kıkırdayıp duruyordum. Aslında bu sinir krizi geçirmemin başlangıcıydı. Her zaman böyle olur sonra ise ağlamalarım ve hıçkırıklarımla son bulurdu.
''Vampir oldun'' dedim Chris'e bakmadan. Pencereden gelen ışığı görünce artık hiçbir şey saklamak istemediğimin farkına vardım.
Elimde ki Tılsımlı yüzüğü çıkarttım ve komidinin üzerine koydum. Bec ne yaptığımı görünce şaşkınlıkla bana bakmaya başladı ve bağırmaya başladı.
''Almora! Hayır! Kendini öldüremezsin!''
Ama hiç duymamış gibi yaptım ve pencerenin diğer tarafına, yani güneş alan yerine uzattım elimi. Bunun üzerine Bec şaşkınlıkla yerinde kalakaldı.
Vampirlerin tılsımsız güneş ışığına çıkamayacaklarını biliyordu. Ve şimdi beni böyle görmesi şaşırmasına neden olmuştu.
Arkamı dönmeden konuşmaya başladım.
''Ben aslında sıradan bir vampir değilim.. Kökenlerdenim. Yani.. İlk vampirlerden'' Arkamı döndüm ve söyleyeceklerini bekledim.

Aşkımın aşkına aşık olmuşum
1 sayfadaki 1 sayfası