Vampire Diaries RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maceraya Sen De Katıl!!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sen olmasan....

YazarMesaj
Becky Salvatore
Admin & Vampir
Admin & Vampir
Becky Salvatore

Kişi sayfası
Rol Gücü Rol Gücü:
Sen olmasan.... Imgleft100/100Sen olmasan.... Emptybarbleue  (100/100)

Sen olmasan.... Empty
MesajKonu: Sen olmasan....   Sen olmasan.... Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 7:05 pm

Okulda çok bunalmıştım.Hem Chris'le tartışmış hemde sınavlardan düşük almıştım.Ne berbat bir gündü ! Koşarak okuldan ayrıldım.Nereye gideceğimi bilemeden ilerledim.Mezarlığa gelmiştim.Büyükannemin mezarının yanına oturdum ve onunla dertleşmeye başladım.
" Of büyükanne hayat ne kadar zor! Ne yapacağım ben? Sende yoksun..."
Daha sonra yanımda kitap getirdiğimi hatırladım.Açıp okumaya başladım.Zaten ne zaman moralim bozuk olsa ya kitap okurdum ya da büyükannemin yanına gelirdim.O eskiden benim en yakın arkadaşımdı.Hatta ilk erkek arkadaşımı anneme değil büyükanneme anlatmıştım.Onun ölümü benim için çok yıkıcı olmuştu.Ama bunu sadece en yakın arkadaşım Almora biliyordu.O benim her şeyimi biliyordu zaten.O da olmasa bu hayat benim için iyiden iyiye sıkıcı olurdu.Ben onu düşünürken arkadan bir ses geldi.Arkamı döndüğümde Almora durmuş beni izliyordu.Gülümsedim.Tam ihtiyacım olduğunda yine yanımdaydı.

Sen olmasan....
1 sayfadaki 1 sayfası